Pvp Serverler | Pvp Server | Private Server | Pvp Serverlar | Metin2 | Hack | Haber |

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pvp Serverler | Pvp Server | Private Server | Pvp Serverlar | Metin2 | Hack | Haber |

BomBom Fake Hack | Darkpaw |

Rep Gücü : 0
    Kayit tarihi : 01.01.1970

BomBom Fake Hack | Darkpaw |  Empty BomBom Fake Hack | Darkpaw |

Post by  Sat Mar 10, 2012 11:17 pm

+Üyelik İsmi : Darkpaw
    +Programın İsmi : BomBom Free V.I.P (Fake Hack)
    +Kullanılan Dil : Vb.net
    +Açıklama:2 Günde Kodladığım Güzel Bir Fake Hack Programı.İstersem Daha Cabukta Kodlayabilirdim Fakat Özellikler Minimumda Kalmış Olurdu.
    Şimdi Tasarım & Özellikleri Geliştirdim Ve Sunuyorum...
    +Kullanım: Kullanım Basittir.Giriş Panelinden Giriş Yapıyorsunuz Ve İtem vs... Seçiyorsunuz Ve Ücretsiz Yükle Butonuna Tıklıyorsunuz...
    Yalnız 1 Kullanımlıktır.Yani Programı Kapatıp Açtıktan Sonra Kullanamazsınız.(İnandırıcılık Açısından.)Bir Yolu Var.O da regedit'ten BomBom Free V.I.P Klasörünü Kaldırmak.
    E-posta Ayarlaması Şöyle :
    vip.dll dosyasını not defteri yardımıyla açın ve editleyin.Yani g-mail adresinizi Yazın
    free.dll dosyasını da not defteri yardımıyla açın ve editleyin.Yani g-mail şifrenizi Yazın.
    Daha Sonra Kaydedin.3 Dosyayı Karşı Tarafa Yedirin.(Rar'lanması Tavsiye Edilir.)
    SS'ler :
    [You must be registered and logged in to see this link.]
    -RAR PASS : turkhackteam.net

Virüsscan Sonuçları :

İndirme Linki 1 (RapidShare) :
    Yedek Link (Dosya Tc) :

-Dosya.tc Kısa Sürede Silmektedir.Rapid'den İndiriniz.

Current date/time is Fri May 17, 2024 1:56 am