Pvp Serverler | Pvp Server | Private Server | Pvp Serverlar | Metin2 | Hack | Haber |

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pvp Serverler | Pvp Server | Private Server | Pvp Serverlar | Metin2 | Hack | Haber |

3 posters

N-KEYLOGGER v1.2 gel !gel!hacke gel!!! RESİMLİ HACK!!!ADIM ADIM HACK GEL GELL!!!,

Rep Gücü : 0
    Kayit tarihi : 01.01.1970

N-KEYLOGGER v1.2 gel !gel!hacke gel!!! RESİMLİ HACK!!!ADIM ADIM HACK GEL GELL!!!, Empty N-KEYLOGGER v1.2 gel !gel!hacke gel!!! RESİMLİ HACK!!!ADIM ADIM HACK GEL GELL!!!,

Post by  Sat Jun 11, 2011 8:32 pm

N-KEYLOGGER v1.2 gel !gel!hacke gel!!! RESİMLİ HACK!!!ADIM ADIM HACK GEL GELL!!!, Detaylar İçin Tıklayın

Tanıtım:

N-KEYLOGGER, Visual Basic&l039;de programlanmış bir keylogger yazılımıdır. Keylogger&l039;ın amacı kurbanınızın bilgisayarını dinlemektir. Bundan kasıt, PC&l039;de hangi uygulamalar açık hangi sitede geziniliyor, klavye ile ne yazılıyor bütün bunların hepsinin mailimize gelmesidir.

N-KEYLOGGER, diğer keylogger&l039;lar dan farklı olarak açılan bilgisayarın Hotmail, MSN, ICQ, Miranda vs. account bilgilerini doğrudan mailimize yollamasıdır.

N-KEYLOGGER, sisteme yayılış ve yerleşme açısından türdeşlerinden farklı oluşundan dolayı, anti-virüs programlarına yakalanmamaktadır. Bir kere yayıldı mı, bünyesindeki Trojan Silici haricinde hiç bir yazılım ile silinemez.

Programın Kullanımı:

Program, türdeşleri gibi iki kısımdan oluşur. Bunlar, server ve client&l039;tir.

Client, bizim server&l039;ı kendi konfigurasyonumuza göre hazırlamamıza yardımcı olur. N-KEYLOGGER v1.2.exe isimli dosyadır.

Server ise bizim yaratacağımız ve bunu karşı tarafa gönderip onun açmasını sağlayacağımız küçük progr*****tır. Bu progr*****, logları mailimize göndermek için internet bağlantısını kullanmamızı sağlar.

Programın Arayüzü & Resimli Anlatım:

Download ettiğiniz dosyayı, şekildeki gibi RAR&l039;dan çıkarınız. Daha sonra elinize 2 dosya ve 1 klasör gelecektir. OCX dosyasını, C:/Windows/System32 &l039;ye kopyalayınız. Daha sonra N-KEYLOGGER v1.2.exe &l039;yi çalıştırınız.

E_mail Adresi

Bu bölüm, logların geleceği maili belirlemeniz içindir. Mail kutunuza bir çok bilgi geleceği için @yahoo.com veya @gmail.com maili girmeniz ZORUNLUDUR. Eğer bu hesaplardan hiç birine sahip değilseniz, [You must be registered and logged in to see this link.] &l039;dan bir tane edinin.

SMTP Server Adresi:

Burayı yazdığınız mail adresine göre doldurmanız gerekiyor. Şöyle ki;

@yahoo.com uzantılı mail yazdıyasınız, mx1.mail.yahoo.com yazınız. Eğer @gmail.com yazdıysanız, gsmtp185.google.com yazınız.

Mailinize gönderimin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için, Test Maili Gönder&l039;e tıklayınız. Eğer @yahoo.com mail girdiyseniz, mesaj Bulk klasörüne gidecektir, bilginize.

Sahte Hata Mesajı Yollamak:

Server açılınca bir hata vermesini istiyorsanız bu bölümü aktif hale getirin. Eğer aktif hale getirmezseniz, dosya açıldığında hiçbir şey olmayacak, dolayısıyla gönderdiğiniz kişi bir şeyler olduğunu anlayacaktır.

Server&l039;ı Dosya ile Birleştirmek

Oluşturacağımız ve hacklemek istediğimiz kişinin açacağı dosyaya server denir. Server&l039;ı yutturmak için en iyi yöntem server&l039;ı bir dosya

İçine Saklamaktadır ..

Kendi PC&l039;nizde Açtıysanız..

Eğer dosyayı yanlışlıkla kendi bilgisayarınızda açtıysanız 60 saniye kadar bekleyip Trojan Temizle&l039;ye basınız. Hiç bir Antivirüsün silemeyeceği bu dosya silinecektir.

Mail Bildirimi:

DOWNLOAD LİNKİ:
    [You must be registered and logged in to see this link.]

NOT:Programı İndirirken antivirüsleri devre dışı bırakın virüs olarak algılıyor dosyayı korkmayın pc nize zarar vermez virüssüz hackte olmaz......

Last edited by NQName™ on Thu Jul 07, 2011 3:39 pm; edited 1 time in total
    konig3berk
    konig3berk
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kayit tarihi : 06.07.2011

N-KEYLOGGER v1.2 gel !gel!hacke gel!!! RESİMLİ HACK!!!ADIM ADIM HACK GEL GELL!!!, Empty Re: N-KEYLOGGER v1.2 gel !gel!hacke gel!!! RESİMLİ HACK!!!ADIM ADIM HACK GEL GELL!!!,

Post by konig3berk Wed Jul 06, 2011 10:47 pm

elinize sağlık
    miccow3358
    miccow3358
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kayit tarihi : 18.03.2012

N-KEYLOGGER v1.2 gel !gel!hacke gel!!! RESİMLİ HACK!!!ADIM ADIM HACK GEL GELL!!!, Empty Re: N-KEYLOGGER v1.2 gel !gel!hacke gel!!! RESİMLİ HACK!!!ADIM ADIM HACK GEL GELL!!!,

Post by miccow3358 Sun Mar 18, 2012 3:14 pm

link kırık kardeş bıktım artık ya hepsi kırık

Current date/time is Thu May 02, 2024 1:30 pm