Pvp Serverler | Pvp Server | Private Server | Pvp Serverlar | Metin2 | Hack | Haber |

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pvp Serverler | Pvp Server | Private Server | Pvp Serverlar | Metin2 | Hack | Haber |

Yeni wolkan Macro (Pedal Mevcuttur)|Her Patchde Çalışır Geliştirildi (Ar-Ge) pedal almaya son

Rep Gücü : 0
    Kayit tarihi : 01.01.1970

Yeni wolkan Macro (Pedal Mevcuttur)|Her Patchde Çalışır Geliştirildi (Ar-Ge) pedal almaya son  Empty Yeni wolkan Macro (Pedal Mevcuttur)|Her Patchde Çalışır Geliştirildi (Ar-Ge) pedal almaya son

Post by  Sun Apr 03, 2011 6:48 pm

eyler baktım koxp çıkmıyor. Ben de vbden hiç anlamayanlar veya msn koxp kurmakta zorlananlar için macro yaptım.(Herkes biliyodur yapmayı muhakkak ama olsun.)

Gerekenler:

AutoItx3.dll

MACRO

Kullanımı:

Öncelikle

AutoItx3.dll yi indiriyoruz.
    [You must be registered and logged in to see this link.]

Bunu indiriyoruz ve C:/ ye kopyalıyoruz.

Sonra

Başlat-Çalıştır-Cmd'ye

regsvr32 C:/AutoItx3.dll yazıyoruz ve

DllRegisterServer / C:\AutoItX3.dll başaryıla gerçekleştirildi gibi bir yazı çıkıyor.

En Sonunda Şurdan da Programı İndirip Başlat Diyoruz ve Oyuna Tıklıyoruz.

Virustotal:

Bu Macronun Çalışma Mantığı zürekli Z1 120 snde bir 3 ve 27snde bir 2 yapmaktır Buna Binevi MsnKoxp da diyebiliriz. Şimdilik sorunsuz çalıştığını söyleyebilirim ama bazen defans kaçırabilir veya 2-3kez wolf basabilir.(Wolf yanında yazan süre bitince basacaktır programı oyundayken açmanızı tavsiye ederim. Bu macronun sorunsuz olabilmesi için 20den falza timer kullandığımı söyleyebilirim..

Current date/time is Thu May 02, 2024 3:23 am